Entries

Nationality Competitor Horse Lunger
INDIVIDUAL    
CVICh1* Female
AUT Sarah Lipp Chivas 14 Eva Maria Kreiner
CZE Kristina Claudia Rejnková Eduardo D Bohdan Resler
CZE Nicol Polsterová Kuzma Libuše Hablovičová
CZE Klára Matulíková Kuzma Libuše Hablovičová
FIN Ronja Alanko Everkerry Woody Coffee Eilika Habsburg
SVK Ivana Cigáňová Camelia Boris Kodak
SVK Patrícia Malegová Good Luck Marián Pavľak
SVK Petra Kolcunová Good Luck Marián Pavľak
SVK Anna Emily Véghová Trouble Maker Z Pavol Zagata
HUN Franciska Basa Harry Potter Eszter Könyves-Tóth
HUN Lenke Porcsa Széplak Fanny Krisztina Villányi
CVICh2* Female
CZE Anežka Žůrková Rubikon Ladislav Menšík
SVK Stella Strečková Camelia Boris Kodak
SVK Katarína Ambrózová Wilma G Maria Fogasova
SVK Hana Chudíková Wilma G Maria Fogasova
SVK Lujza Gavaldová Catalin I Mt2/LukasG Tamara Kotvasová
SVK Sabina Žatková Trouble Maker Z Pavol Zagata
SVK Alica Prokopovičová Trouble Maker Z Pavol Zagata
SVK Karolína Dunajčíková Fausto Martin Vaváček
HUN Nóra Jezerniczky Elegáns Krisztina Villányi
CVICh2* Male
SVK Andrej Meňhert Camelia Boris Kodak
HUN Károly-Konstantin Habsburg Kincses Eilika Habsburg
CVIJ1* Female
AUT Lena Küng Chivas 14 Eva Maria Kreiner
AUT Jasmin Leber Blue Velvet GE Eva Maria Kreiner
FIN Ilona Saarela Széplak Fanny Krisztina Villányi
SVK Vanda Gavaldová Trouble Maker Z Pavol Zagata
HUN Hanna Kovács Széplak Fanny Krisztina Villányi
HUN Fruzsina Pollák Zakariás Natália Sándor
HUN Lili Budai-Balogh Carlos Natália Sándor
CVIJ1* Male
HUN Máté Basa Harry Potter Eszter Könyves-Tóth
CVIJ2* Female
AUT Sarah Nagl Highlox Christian Kermer
CZE Tereza Czyžová Aladin Ondřej Svoboda
CZE Kristýna Kyselá Laudatio Ondřej Svoboda
CZE Michaela Milatová Laudatio Ondřej Svoboda
CZE Barbora Kyselá Laudatio Ondřej Svoboda
CZE Lucie Kubíková Rubikon Ladislav Menšík
CZE Nela Stříbná Rubikon Ladislav Menšík
CZE Vanessa Krištofová Rubikon Ladislav Menšík
CZE Kateřina Reslerová Eduardo D Bohdan Resler
FIN Lotta Merinen KCM Vaultinghorses Lord Andrea Bičová
FIN Hanna Pikkuhookana Kincses Eilika Habsburg
FIN Vuokko Toivanen Széplak Fanny Krisztina Villányi
SVK Ema Kolesárová Wilma G Maria Fogasova
SVK Zuzana Majsniarová Good Luck Marián Pavľak
SVK Zuzana Orinčáková Good Luck Marián Pavľak
SVK Hana Jezberová KCM Vaultinghorses Lord Andrea Bičová
SVK Zuzana Anna Kostelníková Fausto Martin Vaváček
SVK Kristína Hajduová Fausto Martin Vaváček
SVK Sara Soltesova Leo Da Vinci Jan Tribula
HUN Kitti Szabó Széplak Fanny Krisztina Villányi
HUN Rebeka Karna Cosmos CSI György Jancsecz
HUN Isabelle Dabat Kincses Eilika Habsburg
HUN Melinda Bohácsi Pokerface Eilika Habsburg
HUN Zsófia Görgey Everkerry Woody Coffee Eilika Habsburg
HUN Dorottya Gönczi Harry Potter Eszter Könyves-Tóth
HUN Zita Nyulasi Garfield Ildikó Páska
HUN Liza Jakab Carlos Natália Sándor
CVIJ2* Male
SVK Sebastien Martin KCM Vaultinghorses Lord Andrea Bičová
SVK Simon Bohunický Catalin I Mt2/LukasG Tamara Kotvasová
HUN Ákos Király Csongor Krisztina Villányi
CVI1* Female
SVK Lucia Veselá Catalin I Mt2/LukasG Tamara Kotvasová
HUN Kata Szakács Cosmos CSI György Jancsecz
CVI3* Female
CZE Kateřina Kocurová Patriot Andrea Videnková
FIN Liina Saarela TBD TBD
HUN Blanka Németh Kincses Eilika Habsburg
HUN Anna Pakott Kincses Eilika Habsburg
HUN Eszter Somogyi Elegáns Krisztina Villányi
CVI3* Male
CZE Jan Hablovič Kuzma Libuše Hablovičová
PAS-DE-DEUX    
CVIJ1* 
AUT Lena Küng, Fabian Lipp Chivas 14 Eva Maria Kreiner
HUN Szonja Farkas, Emese Thurn Zakariás Natália Sándor
HUN Hanna Kovács, Nóra Jezerniczky Sáripuszta Hadfi Krisztina Villányi
       
CVIJ2* 
AUT Clara Hotop, Sarah Nagl Highlox Christian Kermer
SVK Sarah Martin, Sebastien Martin KCM Vaultinghorses Lord Andrea Bičová
HUN Melinda Bohácsi, Isabelle Dabat Hubertus Eilika Habsburg
CVI3* 
HUN Blanka Németh, Anna Pakott Zakariás Natália Sándor
SQUAD      
CVIJ2* 
CZE TJ Slovan Frenštát Aladin Ondřej Svoboda
HUN Magyar Póniklub Szövetség Hubertus Eilika Habsburg
CVI3* 
CZE JK Voltiž Albertovec Patriot NF Andrea Videnková